Sztuczna inteligencja

Wsparcie sztucznej inteligencji w obsłudze klienta może znacząco przyspieszyć i ułatwić zadania pracowników zaangażowanych w tym obszarze.

Sztuczna inteligencja dostępna w Responso to rozwiązanie dużo bardziej zaawansowane technologicznie niż chatboty używane w ostatnich latach w obsłudze klienta. Przede wszystkim nasze AI (ang. artificial intelligence - sztuczna inteligencja) generuje unikatowe odpowiedzi i nie wysyła ich automatycznie do klienta, a pomaga agentowi w konstruowaniu różnych komunikatów. Nie musisz tracić czasu na głowienie się nad odpowiedzią - AI podpowie Ci, co napisać!

Aby skorzystać ze wsparcia sztucznej inteligencji, należy w oknie odpowiedzi do klienta nacisnąć przycisk z ikoną różdżki.

Generowanie całej wiadomości

Wygeneruj odpowiedź

AI może utworzyć od podstaw odpowiedź na wiadomość klienta. Tekst będzie pasował nie tylko do ostatniej wiadomości w wątku, ale uwzględni także kontekst rozmowy – weźmie pod uwagę wcześniejszą wymianę zdań w danej konwersacji. Aby skorzystać z tej możliwości, w oknie odpowiedzi kliknij ikonę różdżki i wybierz Wygeneruj odpowiedź.

Informacje o zamówieniu

Ta opcja zadziała w przypadku integracji z zewnętrznymi systemami do zarządzania sprzedażą (na ten moment BaseLinker). Sztuczna inteligencja może skorzystać z istniejącego połączenia, wyszukać informacje powiązane z zamówieniem, którego dotyczy dana wiadomość, i utworzyć odpowiedź uwzględniającą te informacje. Aby to zrobić, w oknie odpowiedzi kliknij ikonę różdżki i wybierz Informacje o zamówieniu.

Korekta tekstu

Forma uprzejma

Sztuczna inteligencja może przekształcić napisany przez Ciebie tekst, zmieniając jego formę na bardziej oficjalną i uprzejmą, ale zachowując merytoryczny sens wypowiedzi. Aby to zrobić, zaznacz cały tekst lub jego wybrany fragment, kliknij ikonę różdżki i wybierz Forma uprzejma

Poprawa gramatyki

Pisząc w pośpiechu lub w stresie, łatwo o błąd. Sztuczna inteligencja może poprawić stworzoną przez Ciebie treść i skorygować ortografię, interpunkcję, literówki, a także poprawić ogólną czytelność tekstu. Aby skorzystać z tej opcji, zaznacz cały tekst lub jego wybrany fragment, kliknij ikonę różdżki i wybierz Poprawa gramatyki.

Język odpowiedzi

Sztuczna inteligencja domyślnie tworzy odpowiedzi w takim języku, w jakim jest wiadomość od kupującego. Jeśli mimo to chcesz odpowiedzieć w innym języku niż używany przez klienta, możesz dodatkowo skorzystać z opcji tłumaczenia. Aby przetłumaczyć tekst, kliknij ikonę tłumacza.

Pamiętaj, że funkcja sztucznej inteligencji ciągle się rozwija. Z każdym użyciem będzie zyskiwać większą biegłość. Pamiętaj również, że w zależności od wybranego planu, limity w liczbie użyć sztucznej inteligencji mogą się różnić.

Last updated