Widok ticketu

Ticket to każde nowe zgłoszenie od klienta. Tickety mogą być różnego typu: zwrot, opinia lub zwykły ticket, czyli po prostu wiadomość od kupującego.

Aby przejść do widoku ticketu, kliknij wybraną pozycję na liście ticketów. w inboksie głównym.

Widok ticketu zawiera wiele cennych informacji. Przede wszystkim jest to okno konwersacji, w którym możesz zobaczyć wymianę wiadomości z klientem, ale także informacje na temat wszystkich operacji, które zostały wykonane na tym tickecie - na przykład wysłanie autorespondera czy przypisanie tagu przez innego pracownika. Każdą wiadomość w ramach ticketu możesz przetłumaczyć za pomocą ikony translatora czy przekazać dalej (po kliknięciu trzech kropek przy wybranej wiadomości).

Nad oknem konwersacji możesz zobaczyć przyciski nawigacyjne - wróć pozwala na powrót do inboksu, a strzałki w lewo i prawo pozwalają przejśc do poprzedniego lub kolejnego ticketu bez konieczności cofania się do inboksu.

Szybkie akcje to przycisk umożliwiający natychmiastowe wykonanie najpopularniejszych operacji, czyli zamknięcie bieżącego ticketu i utworzenie nowego ticketu bez wychodzenia do inboksu.

Trzy kropki na górnym pasku zawierają akcje związane z modułem zadań - możesz z tego miejsca przejść do listy projektów lub utworzyć task powiązany z bieżącym ticketem.

Ikona drukarki pozwala na wydrukowanie ticketu.

Widok po prawej stronie okna konwersacji zawiera wszystkie inne informacje związane z ticketem. Jeśli jest on powiązany z zamówieniami w BaseLinkerze lub WooCommerce, szczegóły tych zamówień zobaczysz po rozwinięciu odpowiedniej listy (o ile masz wymagane integracje).

Niżej znajdują się informacje o użytkowniku - na przykład e-mail i nazwa konta na Allegro.

Dodatkowe to zbiór informacji, takich jak ID ticketu czy jego aktualny status.

Jeżeli klient już kiedyś miał z Tobą jakąś interakcję, w tej sekcji znajdziesz też informalne o ostatnich ticketach czy opiniach.

Jeszcze niżej znajdziesz powiązane z ticketem tagi, zadania, przypisanego agenta, zespół i obserwujących.

Więcej informacji na tematów ticketów zwrotu znajdziesz tutaj, a na temat ticketów opinii tutaj.

Wysyłanie wiadomości

Aby odpowiedzieć na otrzymaną wiadomość, należy w widoku ticketu kliknąć "Odpowiedź", a po napisaniu wiadomości kliknąć "Wyślij".

Jeśli z poziomu otwartego ticketu chcesz utworzyć inny, nowy ticket, który nie będzie odpowiedzią na otrzymaną wiadomość, kliknij "Szybkie akcje" na pasku górnym, a następnie wybierz "Nowy ticket".

W przypadku integracji IMAP do wiadomości możesz dodawać różnego rodzaju załączniki. Jeśli nie dodasz żadnego pliku, ale w treści wiadomości system wykryje słowo "załącznik" lub "załączniki", wyświetli się powiadomienie o braku załącznika.

Last updated