Responso
PL
Search
K
Links

Założenie konta

Zobacz, jak zacząć korzystać z Responso.

Rejestracja

Krok 1: Dane do logowania

Aby założyć konto w Responso, musisz wejść na stronę rejestracji. Przycisk kierujący do rejestracji znajduje się na naszej stronie internetowej. Jeśli chcesz założyć konto teraz, po prostu kliknij tutaj.
Przycisk logowania znajdziesz po prawej stronie paska menu na stronie internetowej Responso.

Rejestracja poprzez podanie maila i hasła

Wpisz e-mail i hasło, którymi będziesz się logować do systemu. Hasło musi mieć minimalnie 4 znaki. Jeśli masz kod polecający, kliknij +Kod polecający i wpisz go w dodatkowym polu. Następnie kliknij przycisk Zarejestruj się w Responso.
Pierwszy krok rejestracji.

Rejestracja za pomocą konta Google

Możesz też zarejestrować się na pośrednictwem konta Google. Aby to zrobić, kliknij przycisk Zarejestruj się przez Google znajdujący się w dolnej części strony. Wprowadź dane konta, za pośrednictwem którego chcesz się logować. Kliknij Dalej, aby przejść do drugiego kroku rejestracji.
Logowanie poprzez konto Google.

Krok 2: Uzupełnienie informacji o koncie

Aby skonfigurować konto Responso, podaj swoje imię, nazwisko, numer telefonu, nazwę firmy i liczbę pracowników.
Uzupełnij informacje, aby przejść do kolejnego kroku.

Krok 3: Dodanie pierwszej integracji

Ostatni krok to dodanie pierwszej integracji. Aby zobaczyć wszystkie integracje dostępne w Responso, kliknij Pokaż wszystkie integracje. Kliknij kafelek z wybraną integracją. Kolejne kroki zależą od wybranej integracji - instrukcje znajdziesz w bazie wiedzy, w dziale Integracje.
Ostatni krok rejestracji.
Po przejściu wszystkich kroków zostanie wyświetlony krótki film na temat możliwości Responso. Po kliknięciu przycisku Kontynuuj zobaczysz widok inboxu.
Rejestracja konta rozpoczyna 14-dniowy darmowy okres testowy. W tym czasie masz dostęp do wszystkich funkcjonalności Responso. Aby zachować dostęp po zakończeniu okresu próbnego, w trakcie jego trwania wybierz odpowiednią subskrypcję. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w sekcji Abonament i faktury.