Założenie konta

Zobacz, jak dołączyć do Responso.

Rejestracja

Krok 1: Dane do logowania

Aby założyć konto w Responso, musisz wejść na stronę rejestracji. Przycisk kierujący do rejestracji znajduje się na naszej stronie internetowej. Jeśli chcesz założyć konto teraz, po prostu kliknij tutaj.

Rejestracja poprzez podanie maila i hasła

Wpisz e-mail i hasło, którymi będziesz się logować do systemu. Hasło musi mieć minimalnie 4 znaki. Jeśli masz kod polecający, kliknij +Kod polecający i wpisz go w dodatkowym polu. Następnie kliknij przycisk Zarejestruj się w Responso.

Rejestracja za pomocą konta Google

Możesz też zarejestrować się na pośrednictwem konta Google. Aby to zrobić, kliknij przycisk Zarejestruj się przez Google znajdujący się w dolnej części strony. Wprowadź dane konta, za pośrednictwem którego chcesz się logować. Kliknij Dalej, aby przejść do drugiego kroku rejestracji.

Krok 2: Uzupełnienie informacji o koncie

Aby skonfigurować konto Responso, podaj swoje imię, nazwisko, numer telefonu, nazwę firmy i liczbę pracowników.

Krok 3: Dodanie pierwszej integracji

Ostatni krok to dodanie pierwszej integracji. Aby zobaczyć wszystkie integracje dostępne w Responso, kliknij Pokaż wszystkie integracje. Kliknij kafelek z wybraną integracją. Kolejne kroki zależą od wybranej integracji - instrukcje znajdziesz w bazie wiedzy, w dziale Integracje.

Po przejściu wszystkich kroków zostanie wyświetlony krótki film na temat możliwości Responso. Po kliknięciu przycisku Kontynuuj zobaczysz widok inboxu.

Rejestracja konta rozpoczyna 14-dniowy darmowy okres testowy. W tym czasie masz dostęp do wszystkich funkcjonalności Responso. Aby zachować dostęp po zakończeniu okresu próbnego, w trakcie jego trwania wybierz odpowiednią subskrypcję. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w sekcji Abonament i faktury.

Last updated