Integracja z BaseLinkerem

Integracja umożliwia pobieranie zamówień z BaseLinker oraz przypisanie ich do wiadomości z Inbox w Responso. W widoku wiadomości po prawej stronie pojawi się panel wraz z informacjami o statusie zamówienia oraz linkiem do przekierowania do panelu BaseLinker do konkretnego zamówienia.

Ale to nie wszytko. Dzięki integracji rozszerzysz również funkcjonalność BaseLinkera. W samym BaseLinker w widoku zamówienia pojawi się panel z wiadomościami przypisanymi do tego zamówienia z Responso. Bez konieczności instalowania wtyczki.

Dodaj integrację w kilku prostych krokach.

1. Aktywowanie integracji w BaseLinker

Aby aktywować integrację z poziomu BaseLinker, należy postępować jak na poniższym filmie

2. Dodanie integracji w Responso

Aby zintegrować system Responso z BaseLinker należy powiązać konto z naszym systemem. Aby tego dokonać należy przejść do zakładki Ustawienia > Integracje > BaseLinker (lub kliknąć tutaj), następnie dodać swoje konta BaseLinker.

3. Przekierowanie email (opcjonalnie, wymaganie jeśli chcesz obsługiwać wiadomości z BaseLinker CRM)

Aby integracja działała poprawnie należy przekierować wiadomości email ze skrzynki na którą przychodzą powiadomienia. Instrukcja do przekierowania wiadomości do systemy Responso znajduje się pod tym linkiem

4. Gotowe

Po poprawnej integracji w widoku wiadomości pojawią się dodatkowe informacje pobierane z systemu BaseLinker. Dodatkowo przechodząc do BaseLinker w zakładce Zamówienia, odnajdziemy integrację z Responso w której znajdziesz dostępne wszystkie wiadomości lub po otwarciu konkretnego zamówienia, poniżej pojawi się korespondencja przypisane do tego zamówienia. W tym celu przechodzimy do Zamówienia > Wszystkie następnie przechodzimy do konkretnego zamówienia.

Logowanie do Responso z poziomu BaseLinkera przy użyciu przeglądarki Google Chrome wymaga odblokowania plików cookie innych firm. Sprawdź tutaj, jak to zrobić.

Jak szybko pobierają się informacje o zamówieniach za pierwszym razem?

Po udanym dodaniu konta BaseLinker informacje o zamówieniach zaczną się pobierać. Pobierają się średnio od 5 do 10 minut.

Ile zamówień zostanie pobranych?

Pobrane zostaną tylko zamówienia z ostatnich 3 miesięcy.

Najczęściej pojawiające się trudności

Informacje o zamówieniach nie pojawiają się

Jeżeli jest informacja o problemie z danym koncie, spróbuj dodać je ponownie. Jeżeli to nie pomoże, napisz do nas wiadomość na bok@responso.com sprawdzimy co się dzieje 😄

Dalsze kroki

Integracja email za pomocą IMAP/SMTP

Integracja z Shopee

Last updated