Zaawansowane stopki wiadomości

Zaawansowane stopki wiadomości które automatycznie pojawią się pod każdą wiadomością wysłaną z systemu. Stopki można przypisać oddzielnie dla każdego inbox lub dla wszystkich na raz. Każdy agent może mieć oddzielną stopkę którą może utworzyć agent jak i administrator systemu.

Masz wiele przekierowanych adresów email do Responso? Każdy z tych adresów wymaga innej stopki? A może potrzebujesz stopki również w różnych językach – to wszystko zrobisz dzięki tej funkcjonalności. Stopki można dodać po prostu wstawiając kod HTML, lub korzystając z edytora dodać swoją stopkę ze zdjęciem.

Aby ułatwić dodawanie stopek dodaliśmy także dwa standardowe wzory które możesz od razu wykorzystać do swojej konfiguracji.

Aby dodać stopkę wiadomości należy przejść do Ustawień -> Stopki Wiadomości

Następnie aby dodać nową należy kliknąć na jeden. gotowych szablonów lub po prostu utworzyć nową poprzez kliknięcie w przycisk “Dodaj stopkę”

Podczas dodawania stopki możemy skorzystać z menu które umożliwia dodanie zdjęcia i osadzenie go w tekście. Aby dobrze rozmieścić tekst możemy skorzystać z tabeli która pozwoli na dowolny podział wraz z konfiguracją koloru krawędzi. Dodatkowo możemy po prostu osadzić kod HTML.

Jako administrator systemu stopki możemy dodać dla wszystkich agentów, lub po prostu każdy agent może dodać stopkę samodzielnie. Agenci mogą tworzyć stopki tylko dla siebie.

Konfiguracja inbox umożliwia dodanie jednej stopki w zależności on inbox, lub dla wszystkich dostępnych na raz.

Po zapisaniu stopki możemy już zacząć z niej korzystać, wystarczy przejść do wiadomości na którą chcemy odpowiedzieć. Po kliknięciu w polu odpowiedzi stopka zostanie automatycznie dodana.

Na poniższym filmie przedstawiliśmy cały proces dodawania nowej stopki.

Last updated