Integracja z Shopee

Integracja Shopee w Responso.

Aby zintegrować system Responso z Shopee należy powiązać konto z naszym systemem. Przejdź do zakładki Ustawienia > Integracje > Shopee, lub kliknij tutaj. Następnie dodaj swoje konto:

W kolejnym kroku zostaniesz poproszony o wprowadzenie danych:

Podczas wprowadzania danych, pamiętaj aby wybrać odpowiedni region.

Wszystkie wiadomości przy pierwszej integracji zostaną ściągnięte do Inbox Responso i będą znajdowały się automatycznie w statusie zamknięty.

Gdzie zobaczę dane z Shopee w Responso?

Dane z Shopee w Responso pojawiają się w głównym oknie na liście wszystkich wiadomości gdzie są odpowiednio oznaczone logo Shopee.

Jak szybko pobierają się wiadomości za pierwszym razem?

Po udanym dodaniu konta Shopee wiadomości zaczną się pobierać. Przy pierwszym pobraniu czas ten może być różny w zależności od ilości wiadomości. Natomiast proces ten nie powinien trwać dłużej niż 1 godzina. Później wiadomości są pobierane średnio co 5-10 minut.

Ile wiadomości zostanie pobranych?

Pobrane zostaną wiadomości z ostatnich 90 dni.

Gdzie zobaczę dane z Shopee w Responso?

Dane z Shopee w Responso pojawiają się w głównym oknie na liście wszystkich wiadomości, gdzie są odpowiednio oznaczone logo Shopee:

Po otwarciu danej wiadomości mamy dostęp do informacji, jakich jak:

Najczęściej pojawiające się trudności

Wiadomości się nie pobierają

Jeżeli jest informacja o problemie z danym koncie, spróbuj dodać je ponownie. Jeżeli to nie pomoże, napisz do nas wiadomość na bok@responso.com sprawdzimy co się dzieje 😄

Wiadomość nie została wysłana

Uwaga! Shopee pozwala na wysłanie wiadomości z liczbą znaków nie większą niż 600. W wiadomości nie mogą być również załączane linki zewnętrzne. Należy pamiętać, że w skład całej wiadomości wlicza się ustawiona indywidualnie stopka.

Jak ustawić automatyczną odpowiedź na Shopee?

Ustawienie automatycznych wiadomości na Shopee sprowadza się do 3 prostych kroków. 1. Na początku wystarczy zintegrować konto Shopee z aplikacją Responso. 2. W kolejnym kroku należy przejść do ustawień autorespondera Shopee w panelu Responso. 3. Na końcu trzeba przygotować treść autorespondera i ustawić reguły, które mają uruchamiać wysyłkę wiadomości.

Jaki autoresponder Shopee?

Na rynku dostępnych jest kilka narzędzi do wysyłki autorespondera Shopee. Jednym z nich jest Responso — aplikacja umożliwiająca zaawansowane ustawienia automatycznych wiadomości wysyłanych do użytkowników Shopee.

Dalsze kroki

Autoresponder Shopee

Integracja z Facebook Messenger

Last updated