Integracja z Facebook Messenger

Integracja Facebook Messenger w Responso

Aby zintegrować system Responso z Facebook Messenger należy powiązać konto z naszym systemem. Wejdź w Ustawienia > Integracje > Facebook, lub kliknij tutaj. Następnie dodaj swoje konto Facebook Messenger:

Zintegrowane może zostać jedynie konto firmowe/fanpage. Nie ma możliwości powiązania z Responso prywatnego konta na Facebook. Jeśli jeszcze nie posiadasz fanpage, tutaj znajdziesz instrukcję jak go stworzyć.

Aby usunąć swoje konto oraz dane, wystarczy przejść to zakładki integracje oraz Facebook i przy wybranej integracji kliknąć usuń, jak poniżej.

Jak szybko pobierają się wiadomości za pierwszym razem i ile z nich zostanie pobranych?

Pobierane będą tylko bieżące wiadomości pojawiające się, po pomyślnym dodaniu integracji Facebook w Responso. Jeśli po stronie Facebook, nie wystąpią opóźnienia, wiadomości w Responso będą widoczne natychmiastowo. Wiadomości z przed integracji nie będą widoczne w inbox.

Gdzie zobaczę dane z Facebook w Responso?

Dane z Facebook w Responso pojawiają się w głównym oknie na liście wszystkich wiadomości gdzie są odpowiednio oznaczone z logo Facebook.

Najczęściej pojawiające się trudności

Wiadomości się nie pobierają

Jeżeli jest informacja o problemie z danym koncie, spróbuj dodać je ponownie. Jeżeli to nie pomoże, napisz do nas wiadomość na bok@responso.com sprawdzimy co się dzieje 😄

Dalsze kroki

Integracja z Instagram

Integracja z OLX

Last updated