Responso
PL
Search
⌃K
Links
🚨

Weryfikacja dwuetapowa

Uwierzytelnianie dwuskładnikowe stanowi dodatkową warstwę zabezpieczeń. Może pomóc zmniejszyć ryzyko narażenia się na niebezpieczeństwo w przypadku kradzieży hasła lub naruszenia konta e-mail.
Funkcja dostępna jest dla naszych Klientów, którzy wybrali jeden z nowych planów w Responso - Business lub Enterprise. Więcej szczegółów i informacji o dostępnych funkcjach znajdziesz w naszym cenniku.

Jak włączyć weryfikację dwuetapową w Responso?

Wybierz ustawienia konta, w sekcji POZOSTAŁE USTAWIENIA włącz Weryfikacja dwuetapowa i kliknij ZAKTUALIZUJ:
Następnie wyloguj się ze swojego konta w Responso, kiedy ponownie otworzysz okno logowania pojawi się następujący komunikat:
Aby uzyskać kod weryfikacji zaloguj się do swojej skrzynki, tam będzie czekała na Ciebie wiadomość od Responso z kodem do weryfikacji dwuetapowej:
Skopiuj kod i wklej go do okna Weryfikacji dwuetapowej na stronie logowania do Responso:
Jeśli jesteś na zaufanym sprzęcie, dodatkowo możesz oznaczyć "Jestem na zaufanym komputerze" wtedy przy każdym następnym logowaniu z tego komputera nie będziesz musiał używać weryfikacji dwuetapowej.

Kliknij zaloguj i gotowe!

Weryfikacja dwuetapowa dla Twojego konta została pomyślnie dodana. Podczas logowania na nowym urządzeniu lub pierwszy raz po wylogowaniu system poprosi o podanie kodu wysłanego na adres mailowy.
Ustawienie dotyczące Weryfikacji dwuetapowej można dodać dla każdego agenta, w panelu głównym możemy sprawdzić, czy jest ono włączone: